.

Únor 2011

Blend č.1

19. února 2011 v 18:49 Blendy
blend

Kopírovat můžete ale:

-Nemazat zdroj

-Nevydávat za svoje!!


Oddělovače č.2

19. února 2011 v 18:25 Oddělovače
rg
fgr

Nekopírovat..!

Kopírovat lze pokud vám to dovolím a to jenom se zdrojem..!


Oddělovače

19. února 2011 v 18:20 Oddělovače
o 2
oddělovač
Potřebuji znát vaše názory!
Pochvala nebo kritika..!
Beru obojí:)
Jsou to moje první vyrobené oddělovače takže podle toho vypadají:)

Začnu vytvářet popisky do menu,blendy atd...

17. února 2011 v 21:02 Blbosti Simulé
Rozhodla jsem se že začnu vytvářet popisky do menu,blendy klikací ikonky a spousta dalších věcí.. musím se to postupně naučit až to budu umět dobře, tak si budete moct aji objednat na blog:]


Kylie Minogue chystá koncert v Pražské o2 aréně

17. února 2011 v 12:27 Zajímavosti.


Praha - Obří pódium ve tvaru srdce z více než milionu částí, jehož součástí bude i sedm výtahů a 30 vodních fontán, nabídne také turné Aphrodite: Les Folies Tour 2011 australské popové zpěvačky Kylie MinogFue. Jeho zastávkou bude 2. března také pražská O2 arena. ČTK o tom dnes informoval Jan Tuna z pořádající společnosti Bestsport.

Zpěvačka Kylie Minogue.

Show Kylie Minogue v Praze nabídne části

diváků vodní sprchu

Kylie Minogue - koncert -vizualizace

Fear Factor-FF

16. února 2011 v 19:12 Blbosti Simulé
http://www.modny73.com/wp-content/uploads/2010/04/fearlogo.gif

Nejlepší pořad co znám ..! Prostě ty ,,dobroty" co oni tam žerou ani naše maminky neumí připravit. Vždycky když se na to koukám zbíhají se mi sliny :DDD až tak že si říkám: ,,To abych si nachystala kýbl na blyvajsnu" :DD jo, a nejlepší je přitom nic nejíst :D jednou jsem jedla a měla sem dost no:D ale prostě dicky se těším na to jaky tam budou úkoly:DD Jo, takže teď se valím koukat abych o nic nepřišla..;)) GB a za hodinku jsem z5:]*


                                 http://doringsensomsrose.files.wordpress.com/2008/07/fear-factor.jpg

Končím s fialovou barvou...

16. února 2011 v 19:02

Minulost:dh

Přítomnost:

gf

Rasismus

16. února 2011 v 18:53 Blbosti Simulé
Co je to rasismus ?? ... rasismus je to když cizí lidé například (cikáni) nadávají n (černochy) a utlačují je .. nemají stejné pravidla a nesnáší se.

Lady Gaga a její nový singl ,,Born this way"

16. února 2011 v 18:37 Zajímavosti.
             lgg-born-this-way.jpg

Pokud by proběhla anketa o nejočekávanější album roku, byl bych ochoten vsadit obě boty na novinku fenoménu dnešní doby - Lady Gaga. Její nová deska sice vyjde až za 4 měsíce, nicméně první vlaštovku už excentrická zpěvačka do éteru vypustila. Dá se předpokládat, že se "Born This Way" ze stejnojmeného alba umístí na první příčce americké hitparády Billboard, čímž se stane tisícím songem, jemuž se to povedlo.


Avril Lavigne a její nová písnička What the hell

16. února 2011 v 18:27 Zajímavosti.

Podívejte se na některé skvělé záběry Avril Lavigne ve videu pro její nový singl "What The Hell." Neměli možnost se dívat na to ještě? Klikněte sem a uvidíte, co vám chybí! Podívejte se na nově nahrané fotografie na stránku s fotografiemi Avril je tady.Avril momentálně propaguje nové album Goodbye Lullaby (vyjde 8. března) a singl What the Helltady). V těchto dnech se s Brodym, bráchou Mattem a jeho manželkou Amie nachází v Londýně. Tam se 16. února odehraje speciální akce pro fanoušky (info tady). Po Anglii budou následovat další země - Itálie, Hong Kong, Japonsko, New York a Kanada. S vydáním nového alba se očekává i celosvětové turné. Pro více informací i další novinky zůstaňte i nadále naladěni s a-lavigne.blog.cz :) (na videoklip se podívejte


Lady Gaga a její parfém

16. února 2011 v 18:09 Zajímavosti.

Víme, po čem bude vonět...

LG (24) nepřestává šokovat a evidentně si nedělá nic z toho, že kontrakt na výrobu nového parfému podepsala se seriozní světově uznávanou společností!

Klidně totiž o své nové vůni nedávno prohlásila: "Bude vonět jako krev a sperma!" Proslíchá se ovšem, že firmě Coty, která má na svém kontě například vůni Britney Spears, Avril Lavigne nebo Beyoncé, se zpěvaččin komentář nelíbí!

"Vzkázali jí, aby o chystaném parfému raději nemluvila," prozradil zdroj ze společnosti Coty.

Gaga si jako obvykle z upozornění nic nedělá, za svým výrokem si stojí a navíc slibuje: "Parfém je teprve začátkem. Hodlám teď vstupovat do světa módy a stylu mnohem častěji. Fanoušci se určitě mají na co těšit."

Vůně má být v prodeji koncem tohoto nebo začátkem příštího roku a má se jmenovat Monster!
Začnu asi znovu :D

16. února 2011 v 18:01 Blbosti Simulé
Noo .. takže .. Ahojte všichni...! jenom tak si tady sedím, hlavu podloženou o ruku,a přemýšlím že bych zase začala chodit na blog..;)) Měla jsem těžké období a nechtělo se mi nic .. teď už je to Ok.. a já bych se vám ráda věnovala:)) první vám sem přidám nějaké novinky o celebritách..:) a potom se pokusím udělat svoje vlastní kusovky a podělit se o ně s váma:)